O klubie

Jura Club to połaczenie fitness z siłownią, ale główny nacisk kładziemy na tzw. Medical Fitness, czyli bezpieczny trening, pozwalający osobom, które nie prowadziły do tej pory aktywnego trybu życia, bądź w umiarkowanym stopniu, reaktywować swoje ciało. Jesteśmy jedynym klubem w Częstochowie, który posiada w swojej ofercie trening Milon.

Wiemy jak cenny jest Twój czas.

Trening Milon to najefektywniejsza forma treningu siłowo-wytrzymałościowego, która pozwoli Ci osiągnąć Twoje cele, trenując jedynie 35 minut.

Zrobimy wszystko, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.
Nasi klubowicze to społeczność, w której nie ma miejsca na ocenianie innych. W zamian za to w naszym klubie poczujesz pełne wsparcie oraz moc pozytywnej energii.

Inteligentna forma treningu Milon cechuje się dużą efektywnością. Ze względu na możliwość zróżnicowania obciążenia dla ruchów koncentrycznych i ekscentrycznych, trening na obwodzie Milon jest aż o 30% bardziej efektywny niż na tradycyjnej siłowni!

Dzięki systemowi Milon Care, jesteśmy w stanie kontrolować Twoje postępy oraz dostosowywać trening idealnie pod Twoje cele i możliwości.

Osoby aktywne też nie będą mogły narzekać, gdyż wykwalifikowana kadra trenerska zadba o odpowiednie obciążenie na maszynach oraz dobierze optymalny plan treningowy.

Godziny otwarcia klubu:

Pon 8-22
Wt-Pt 8-12
Sob 8-16
Nd 10-15

Zapisz się na pierwszy darmowy trening już dziś!

Regulamin klubu dostępny tutaj.