O klubie

Jura Club to połączenie  Medical Fitness z nowoczesnymi technologiami modelującymi sylwetkę. Bezpieczne treningi, pozwalające osobom, które nie prowadziły do tej pory aktywnego trybu życia, bądź w umiarkowanym stopniu, reaktywować swoje ciało. Jesteśmy jedynym klubem w Częstochowie, który posiada w swojej ofercie trening siłowo-wytrzymałościowy Milon, trening EMS (elektrostymulacja mięśni), bieżnia podciśnieniowa VACU MagicRollmasaż oraz Lymphastim do drenażu limfatycznego.

Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego treningi i zabiegi są optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Najnowsze technologie z dziedziny medycyny estetycznej: LPG endermologie Alliance, Maximus Trilipo RF+DMA (tripolarna fala radiowa oraz dynamiczna aktywacja mięśni) i  Storz D-Actor (fala uderzeniowa) pomogą Ci cieszyć się wymarzoną sylwetką.

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne na twarz  GENEO.

Zrobimy wszystko, by pomóc osiągnąć Ci Twój cel.

Nasi klubowicze to społeczność, w której nie ma miejsca na ocenianie innych. W zamian za to w naszym klubie poczujesz pełne wsparcie oraz moc pozytywnej energii.

Godziny otwarcia klubu:

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK     8-13 ,  15-21

SOBOTA          8-16

NIEDZIELA     NIECZYNNE

Zapisz się na pierwszy darmowy trening już dziś!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym klubem

Regulamin klubu dostępny tutaj.